Tanec pro děti

Taneční průprava pro děti

Děti tanec milují. Je to ten nejzábavnější a nejpřirozenější pohyb, který je zároveň mnohému naučí.  Je to sport i umění současně. Při tanci se rozvíjí fyzická kondice celého těla, ale také osobnost dítěte.

Tanec prospívá zdraví i kráse, zajišťuje správné držení těla a dobré pohybové návyky, rozvíjí koordinaci, cit pro hudbu, rytmiku, estetické cítění, komunikaci s ostatními dětmi, orientaci v prostoru, fantazii a zdravé sebevědomí.

V hodinách taneční průpravy si děti osvojí základy klasického, moderního a lidového tance. Také si vyzkouší improvizaci a relaxaci, samozřejmostí je strečink.

Další velkou výhodou taneční průpravy je velmi nízké riziko úrazů.

 

Průběh hodiny

Zahřátí těla

Cvičení vestoje

Cvičení vleže

Port de bras – baletní vedení paží

Taneční kroky

Krátká choreografie

Improvizace

Strečink

Relaxace

Lekce je doprovázená melodickou a líbivou hudbou.

 

Oblečení

Doporučuji pohodlný dres nebo tričko, legíny nebo punčocháče, může být i sukýnka, která nebrání v pohybu. Na nožky taneční piškoty nebo ponožky, do delších vlásků gumičku, s sebou láhev s pitím.

 

Milí rodiče, uvidíte, jak se tyto lekce budou vašim dětem líbit.  Vyřádí se, naučí se nové věci, získají další kamarády a budou lépe usínat.

A jelikož se tanec stejně jako plavání nezapomíná, uvidíte, až půjdou do tanečních, jak tuto přípravku ocení. Půjde jim to samo!

 

Aktuální nabídka hodin taneční průpravy pro děti

(podrobnosti v sekci "Nabídka")


Pro děti od 4 do 7 let:

Centrum Bilbo / Praha 6, Patočkova  1657/79

Každé pondělí od 15:00 do 15:50

Lekce se nekonají v době školních prázdnin a státních svátků, poslední lekce se koná 13.6.2022
 

CENA:  2.295,- Kč za 2. pololetí  (č.ú.:  482403063/0300 )

 

Rodiče dětí, které nemají kurz předplacen, musí místo pro své děti rezervovat předem SMS zprávou na tel.č. 602 820 923. Děkujeme!

 

Dita Elen Lahournat

 

 

Tanec je skrytý jazyk duše. (Martha Graham)